To my dajemy ludziom radość!

mBez nich życie byłoby smutne. Ze sceny z mikrofonem w dłoni, rozśmieszają nas do łez, zabawiają, pozwalają zapomnieć o problemach, porywają do tańca. Artyści kabaretowi, piosenkarz i najprawdziwsza wodzirejka opowiadają nam o swojej pracy którą sami również uwielbiają.

Dom Kultury "Batory" w Chorzowie. Sala widowiskowa wypełniona po brzegi. Same kobiety rozbawione, roześmiane, rozśpiewane, siedzące przy stolikach i krążące między nimi, tańczące pod sceną.

Na deskach Mirek Jędrowski z zespołem. Prowadzi niezwykłą imprezę : babski comber.

Idealna para 2012 wg tygodnika "Kobiety i Życie

Idealna Para 2012Już na początku małżeństwa Bożena i Mirek zostali poddani ciężkiej próbie. On, walcząc z nowotworem, stracił nogę. Ona zawsze była obok, wspierając go w walce z chorobą. Bywało różnie ale nigdy w ich życiu nie zabrakło prawdziwej miłości, która trwa już 28 lat.

Bożena i Mirek Jędrowscy poznali się jak bohaterowie romantycznego filmu. W rodzinnym Chorzowie Mirek odwiedzał znajomych przygotowujących się do ślubu. Był muzykiem-pasjonatem i razem z zespołem miał grać na ich weselu. Wpadł na chwilkę uzgodnić terminy i warunki.

- Kiedy wchodziłem do ich domu, minąłem zbiegającą po schodach prześliczną dziewczynę - wspomina. - Błyskawicznie zrozumiałem co oznacza powiedzenie "Jak grom z jasnego nieba" i "Miłość od pierwszego wejrzenia". Od razu się zakochałem. Potem dowiedziałem się że to kuzynka panny młodej i będzie na ich weselu i przyjęciu.